15 grudnia specjalnymi Gośćmi na Warsztatach Świątecznych były dzieci z Przedszkola nr 134. Dzieci zostały powitane słodkim przysmakiem przez panią dyrektor Ewę Chłostę. Następnie udały się do swoich starszych koleżanek i kolegów. Oddział 0a przygotował bożonarodzeniowe zabawy, zagadki, wspólne kolędowanie, tworzenie ozdób choinkowych. Oddział 0b pochłonięty był zabawami muzyczno-ruchowymi z rekwizytami, rozmową poświęconą Tradycji oraz magii Wigilijnej a także wykonaniem Kartki Świątecznej inspirowanej tęsknotą za puszystym śniegiem. Wesołych Świąt Galeria

Z wizytą u sw. Mikołaja 201713 grudnia klasy 5b i 5d wybrały się do kwatery Świętego Mikołaja w Grębiszewie. Atrakcji było co nie miara. Dzieci własnoręcznie lepiły pierogi, wycinały pierniczki, robiły bombki na choinkę lub mydełko zapachowe. Następnie udały się na dwór, aby wziąć udział w grze terenowej i obejrzeć mini zoo. O godz.13:00 rozpoczęła się  degustacja wcześniej ulepionych pierogów. Przed samym wyjazdem uczniowie spotkali się  oczywiście ze Świętym Mikołajem. Wyjazd dostarczył wielu wrażeń i wspaniale wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

malowanie bombek 2017W dniu 13 grudnia, w świetlicy szkolnej uczniowie klasy 2c wzięli udział w zajęciach plastycznych, podczas których malowali bombki różnymi technikami. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem wzięły się do pracy, czego efektem są piękne ozdoby świąteczne.