Get Adobe Flash player

Synergia logo

Lipiec
21
Sobota

koncert filharmonii 2018Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć muzyków Filharmonii Narodowej, którzy 9 stycznia 2018 r. zaprezentowali uczniom edukacji wczesnoszkolnej koncert pt. „Mali czarodzieje”. Bohaterem muzycznej i tanecznej opowieści był Ignacy Jan Paderewski. Okazało się, że kompozytor jako chłopiec marzący o przygodach, znalazł razem ze swoją siostrą tajemniczą skrzynię, a w niej: szablę pradziadka, krakowską czapkę z pawimi piórami, wachlarz z białych piór, które stały się pretekstem do wspólnej tanecznej zabawy. W role dzieci wcielili się soliści Baletu Dworskiego Cracovia Danza, a tanecznym opowieściom o dziecięcych przygodach, zabawach i marzeniach towarzyszyła muzyka bohatera spektaklu Ignacego Jana Paderewskiego.

Pokaz slajdów
English French German Italian Polish Russian Spanish

Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy w Warszawie