Get Adobe Flash player

Grudzień
18
Poniedziałek
1. Bartman Klaudia

wychowawca świetlicy, doradztwo zawodowe

2. Chłosta Ewa   dyrektor szkoły
3. Czarnołęcki Krzysztof

wychowanie fizyczne,

wychowawca 6b

4. Dmochowska Renata

język angielski, język hiszpański,

wychowawca 4a

5. Drab- Jażdżewska Marietta  plastyka , technika
6. Golińska Beata

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca 2a

7. Górska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca 3a

8. Gryglik Iwona  religia
9. Handz Lilyia  język angielski
10. Janczak Agnieszka  wychowawca świetlicy
11. Janiszek Ewa

przyroda, biologia,

wychowawca 5d

12. Janusz Adrianna  język polski, wychowawca 6a
13. Januszewski Bartosz  wychowanie fizyczne
14. Jasińska Aleksandra  wychowawca świetlicy
15. Kaczmarczuk Urszula  historia , wychowawca 5b
16. Kantorska Nela  wychowawca świetlicy
17. Kasztelan -Kęska Agnieszka  wychowawca przedszkolny 0b
18. Klimaszewska Jadwiga  pedagog
19. Kościelniak-Kopeć Agnieszka  matematyka
20. Kowalska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca 1a

21. Koźlińska Adela  kierownik świetlicy
22. Krakowska Bożenna  wychowawca świetlicy
23. Krzyżanowska-Bednarz Hanna  język polski, wychowawca 5a
24. Kurman Dorota  wychowawca świetlicy
25. Kuźmiczuk - Szewczuk Jolanta

edukacja wczesnoszkolna ,

wychowawca 1c,

wychowanie do życia w rodzinie

26. Laszczkowska Bożena  język angielski
27. Libiszewska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3c

28. Majchrowska Dorota  język polski, wychowawca 4c
29. Majewski Marcin

wychowanie fizyczne,

wychowawca 6c

30. Matusiewicz Izabela

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2b

31. Mazurowska Małgorzata  matematyka, wychowawca 7b
32. Kuglasz Judyta wychowawca świetlicy
33. Mioduszewska Marzena  wychowawca świetlicy
34. Mirecka -Nowak Beata

zastępca dyrektora,

matematyka

35. Misztal Aneta

zastępca dyrektora,

wychowawca świetlicy,

psycholog

36. Olszyna Arkadiusz  zajęcia komputerowe, geografia
37. Owsianko Emilia

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3e

38. Paciukanis Dorota  psycholog
39. Pawelec Anna  religia
40. Petrynowska Agnieszka  logopeda
41. Pietras Ewa  wychowawca przedszkolny 0a
42. Piotrowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca 3b

43. Pucko Izabela  fizyka
44. Raciborska Ewa

wychowanie fizyczne ,

wychowawca 4b

45. Hodyra Joanna wychowanie do życia w rodzinie
46. Robak Joanna

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1b

47. Sawicka Julia

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3d

48. Schiller Piotr

zajęcia komputerowe,

wychowawca 7c

49. Serafin Beata  język angielski
50. Sęk Jakub  chemia
51. Stasiak Magdalena  wychowawca świetlicy
52. Cibora Katarzyna  bibliotekarz
53. Szumska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca 2c

54. Tomaszuk Anna  matematyka, wychowawca 5c
55. Walewska-Rosińska Jadwiga  język polski, wychowawca 7a
56. Wielec -Tomska Ewelina  wychowawca świetlicy
57. Zdzienicka Inga  muzyka, plastyka
Pokaz slajdów
English French German Italian Polish Russian Spanish

Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy w Warszawie