List do Rodziców - pobierz

Terminy spotkań dla rodziców:
1. 27.02.2018 godz. 17.00
2. 24.04.2018 godz. 17.00.

Dyżury wakacyjne - rekrutacja

30 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00  pod adresem:
warszawa-dyzury.pzo.edu.pl
zostanie uruchomiony elektroniczny system zapisów do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów na dyżur wakacyjny. Rodzice będą mogli w systemie elektronicznym wskazać turnusy i dyżurujące przedszkola/oddziały przedszkolne, do których chcieliby zapisać dziecko. W celu załogowania się do systemu rodzice korzystają z hasła dostępu do konta założonego przez siebie w 2018 r., dotyczącego innych rekrutacji (np. rekrutacji do klas 1 szkół podstawowych) lub hasła wydanego przez dyrektora przedszkola/ szkoły podstawowej, w której prowadzone są oddziały przedszkolne.
Zarejestrowany wniosek  należy wydrukować, podpisać i  złożyć  w dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

1. harmonogram dla rodzicow - pobierz

2. zasady zapisow - pobierz

3. wykaz dyżurujących placówek - pobierz

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych, IV klasy sportowej oraz VII klasy sportowej na rok szkolny 2018/2019. Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019 rozpocznie się 2 marca 2018 r.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

1. Kryteria rekrutacji - pobierz

2. Zasady rekrutacji - pobierz

3. Harmonogram rekrutacji - pobierz